AstroPay

AstroPay; 16 haneli rakam kombinasyonundan oluşan ön ödemeli bir sanal karttır. Alışveriş yapacağınız ya da hizmet satın alacağınız web sitesinin ödeme yöntemi olarak AstroPay’i size sunması, ödeme adımını tamamlamanız için yeterli olacaktır.

İnternet teknolojilerinin gelişmesi ile sanal alışveriş de büyük artış gösterdi. Artık sanal alışveriş ile dünyanın bir ucundaki yerden istediğimiz ürünü ve hizmeti satın alabiliyoruz. Fakat ödeme aşamasında kullanıcılar, ya kredi kartları kabul olmadığı ya da kişisel verilerini ve kart bilgilerini paylaşmak istemedikleri için işlemlerini sonlandıramıyorlar. Popülerliğini her geçen gün artıran, güvenilir ve hızlı ödeme yöntemi AstroPay kart ile internet kullanıcıları artık işlemlerini sorunsuz bir şekilde tamamlayabiliyorlar!

Satın aldığınız AstroPay kartınıza herhangi bir kişisel veriniz kesinlikle işlenmiyor. Sanal kartınıza harcamak istediğiniz miktarı yükleyip, kartınıza tanımlı son kullanma tarihi ve CV2 numaranızı girdikten sonra başka herhangi bir bilgi paylaşmadan alışverişinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Sanal bir kart olduğu için kaybolma riski olmaması ve işleminizi tamamladıktan sonra özelliğini kaybetmesi ile de güvenliğinizi üst seviyeye çıkartmaktadır.

Kullanıcıların güvenli ve hızlı olan AstroPay kartı tercih etmesiyle bu ödeme yöntemini kabul eden web sitelerinin oranı da gün geçtikçe hızla artmaktadır.

AstroPay Bozum

Ülkemizde ve dünyada kullanıcı sayısı hızla artan AstroPay ile aslında bir banka hesabı gibi bir ödeme yöntemi ediniyorsunuz. Kartınızdaki AstroPay’leri herhangi bir komisyon ücreti ödemeden dilediğiniz bankaya hızlı bir şekilde havale ederek bozum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dakikalar içerisinde gerçekleşen bozum işleminizin her anı sizin kontrolünüzde olup tüm bilgileriniz gizlidir.

Siz de Türkiye’nin resmi reselleri olan PaykasaBiz web sitesinden AstroPay kart satın almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Bizi sosyal medyada takip edin!