Paykasa

Paykasa internet kullanıcılarının kolay ve güvenli alışveriş yapmasını sağlayan, online alışveriş için özel olarak üretilmiş ön ödemeli bir karttır. Kredi kartı olmayanlar, özellikle de kişisel bilgilerini paylaşmamak için online alışverişlerde kredi kartı kullanmak istemeyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Paykasa, basit bir şekilde bir elektronik para birimi olarak da tanımlanabilir.

Web-sitemiz üzerinden kolay bir şekilde güvenilir Paykasa kart satın alabilir, kartınız ile yalnızca kendinizin belirleyeceği limit dahilinde, herhangi bir güvenlik açığından endişelenmeden dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden online alışveriş yapabilirsiniz.

İşte Paykasa’yı online alışverişte en pratik ve güvenli seçenek kılan özelliklerinden bazıları:

-Paykasa kart, 16 haneli bir sayı kombinasyondan oluşur; 2 yıllık bir geçerlilik süresi olan bu kombinasyon tek kullanımlıktır ve alışverişten sonra özelliğini kaybeder. Bu şekilde kullanıcı güvenliği maksimuma çıkmaktadır.

-Paykasa kullanırken kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ya da üçüncü şahıslar ile hiçbir şekilde paylaşmadan alışverişinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz.

-Paykasa kartta komisyonsuz ödeme seçenekleri mevcuttur.

-Günümüzde yüzlerce site Paykasa kart ile ödemeyi kabul etmekte, ve bu sitelerin sayısı gittikçe artmaktadır. Paykasa ile internette dilediğiniz kadar alışveriş yapabilir ve arkadaşlarınıza hediyeler gönderebilirsiniz.

-Paykasa kart, sadece sizin sahip olacağınız sanal ve tek kullanımlık bir ödeme aracı olduğundan ötürü; kredi kartlarının aksine çalınma, kaybolma gibi durumlardan endişe etmenize gerek yoktur.

Bizi sosyal medyada takip edin!