Paykasa Fiyatları

Paykasa kart; online alışveriş yapan kullanıcılara sağladığı güvenli ve pratik ödeme yapabilme imkânı ile internetten alışverişte kredi kartına oldukça güzel bir alternatif… Bu yazımızda, kısaca Paykasa karttan bahsedecek, ve sık merak edilen konulardan olan Paykasa fiyatlarına değineceğiz.

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa Fiyatları Paykasa kart, online alışveriş yapan kullanıcıların ödeme süreçlerini daha güvenli ve pratik kılmak adına yalnızca online mağazalarda kullanılabilecek şekilde özel olarak üretilmiş, tek kullanımlık bir ön ödemeli sanal karttır. 16 haneli bir koddan oluşan Paykasa karta dilediğiniz kadar para yükleyebilir, daha sonra bu parayı ödeme yöntemleri arasında Paykasa yer alan tüm sitelerde kullanabilirsiniz. Paykasa kart, kredi kartı ile kıyaslandığında kullanıcının limitini kendisinin belirleyebilmesi, tek kullanımlık olması ve kullanıcıların kişisel bilgilerini hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmaması açısından avantajlı bir ödeme yöntemidir.


Paykasa Kart Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, kullanıcılar, Paykasa karta ne kadar para yükleyeceklerine kendileri karar verir, ve harcamaları da yine kendilerinin belirlediği bu limit dahilinde yaparlar. Paykasa karta çeşitli bankaların ATM’lerinden yükleme yapılabilmektedir, ve kullanıcılar bu yükleme işlemi için para ödemezler. Paykasa kart yükleme miktarları 10€ ile başlayıp, kullanıcıların isteğine göre 5.000€’ya kadar çıkabilmektedir. Karta yüklenebilecek para miktarlarının tam listesi ise aşağıda verilmiştir:

10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 50€ ,60€, 70€, 80€, 100€, 150€, 200€, 250€, 500€, 1.000€, ve 5.000€

Eğer siz de Paykasa kart almak istiyorsanız, resmi reseller olan sitemiz üzerinden bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilir, Paykasa fiyatları ve diğer detaylar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip edin!