Paykasa Kart Hangi Sitelerde Kullanılır?

Paykasa; internetten alışveriş yapan kullanıcıların işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde sonuçlandırması için geliştirilen bir ön ödemeli sanal kart olarak tanımlanmaktadır.

Online alışveriş ve hizmetlerin satışı dünyada her geçen gün oranı artarak devam etmekte. Fakat bu artış yanında bazı ödeme sorunlarını da getiriyor. Bu sorunların önüne geçebilmek için geliştirilen günümüzün en popüler ödeme yöntemlerden biri de Paykasa… Kişisel verilerini web siteleri ile paylaşmak istemeyen veya hesap bilgilerinin çalınmasından endişelenen internet kullanıcıları son zamanlarda Paykasa’yı sıklıkla ödeme yöntemi olarak tercih etmeye başladı.

16 haneli sanal bir kod olarak kullanıcılara iletilen Paykasa kartlara ihtiyacınıza ve isteğinize göre 10 Euro’dan, 5000 Euro’ya kadar sunulan paketler halinde sahip olabiliyorsunuz. Sanal dolandırıcılığa ve veri hırsızlığına karşı en güvenli yöntemlerden olan Paykasa; tek kullanımlık bir kod olup, kullanıldıktan sonra da özelliğini kaybettiği için çalınma ya da kaybolma riski olmadan ödeme yapmanızı sağlar. Bu sanal kartın bir diğer avantajı da, farklı bankaların ATM’lerinden herhangi bir ücret ödemeden yükleme yapabilmenizdir.

Paykasa Kart Kullanabileceğiniz Siteler

Paykasa Kart Hangi Sitelerde Kullanılır Paykasa, dünyadaki çoğu online alışveriş sitelerinde kullanılan kartlar olan MasterCard ve Visa’nın geçerli olduğu bütün sitelerde kullanabilir. Bunun sebebi, bu kartların ortak bir altyapıya sahip olmalarıdır. E-ticaret sitelerinden istediğiniz ürünü alabilirken; oyun platformlarında da Paykasa kartınızla dilediğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz. Türkiye’nin güvenilir ve hızlı resmi reseller satış sitesi olan PaykasaBiz sayfalarına tıklayarak siz de pek çok yerde kullanabileceğiniz Paykasa kartınızı satın alabilirsiniz!

Bizi sosyal medyada takip edin!