Paykwik

Paykwik; 14 haneli harf ve sayı kombinasyonlarından oluşan ön ödemeli dijital bir karttır. Paykwik gerçek para değerinde olduğu için, alışveriş yapacağınız web sitesinin ödeme yöntemleri içinde olması, işleminizi tamamlamanız için yeterlidir.

Teknoloji çağının yeni ödeme sistemlerinden biri olarak doğan bu para birimi, bütün bilgisayar korsanlarının da önüne geçiyor. Paykwik kartı satın aldığınızda; o karta herhangi bir kişisel veriniz işlenmediği için, işlemleriniz de büyük bir gizlilikle korunmuş oluyor.

Sistem tamamen kripto paralar gibi işlemektedir. Son 10 yılda, 20’yi aşkın ülkede kullanılan bu dijital para ile kendinize banka hesabı gibi bir ödeme hesabı oluşturmuş oluyorsunuz ve bu sanal kart ile pek çok siteden güvenli online alışveriş yapabiliyor, ya da kartınızdaki parayı banka hesabınıza hızlı ve güvenli bir şekilde havale edebiliyorsunuz. Paykwik ile online ödeme yapan internet kullanıcılarının sayısı gün geçtikçe artmakta olduğu için; geçerli olan web sitelerin sayısı da aynı oranda artmaktadır.

Paykasa veya Paykwik Bozum

Biriktirmiş olduğunuz Paykasa veya Paykwik paralarınızı istediğiniz bankaya anında havale gönderebilir ya da Bitcoin ile bozum gerçekleştirebilirsiniz. Tüm kişisel bilgileriniz her zaman olduğu gibi tamamen gizlidir ve işlemlerinizi sadece siz kontrol edebilirsiniz. Bozum işleminiz dakikalar içinde gerçekleştirilir, ödemeniz istediğiniz türde güven ile size ulaştırılır. Ayrıca PaykasaBiz web sitemizden sıklıkla Paykwik kart sipariş eden kullanıcılarımız, bonus para avantajını da yakalayabiliyor!

Siz de Türkiye’nin resmi Paykwik satış sitesi olan PaykasaBiz web sayfalarından, haftanın her günü ve günün her saati sanal kart satın almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip edin!