Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa

Paykasa Nedir?

Paykasa, online alışveriş için özel olarak üretilmiş bir ön ödemeli karttır. Bu kart ile, online alışveriş yapanlar ödemelerini sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Paykasa Nerelerde Kullanılır?

Paykasa kart, ödeme seçenekleri arasında Paykasa olan her sitede kullanılabilir. Paykasa kartın internette geniş bir kullanım ağı vardır, ve bu ödeme yöntemini kullanan sitelerin sayısı git gide artmaktadır.

Nasıl Paykasa Satın Alabilirim?

Paykasa satın almak için sitemizin canlı destek bölümünden müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek işlemizi gerçekleştirebilrsiniz.

Paykasa Güvenli Mi?

Paykasa, online alışverişte en güvenli yöntemlerden biridir. Bu kart ile yapılacak alışverişlerde, güvenlik için yalnızca tek kullanımlık bir kod kullanılır, ve alışveriş yapan kullanıcı hiçbir kişisel bilgisini alışveriş yaptığı site ya da üçüncü kişiler ile paylaşmaz. Güvenilir Paykasa almak için SSL sertifikalı sitemizi tercih edebilirsiniz.

Paykasa Kartına Ücretsiz Yükleme Yapabilir Miyim?

Evet! Vakıfbank, Yapı Kredi, Akbank ve Garanti Bankası ATM’lerinden Paykasa kartınıza işlem ücreti ödemeden para yükleyebilirsiniz.

Paykasa Kartına Ne Kadar Yükleme Yapabilirim?

Paykasa kartınıza 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 50€ ,60€, 70€, 80€, 100€, 150€, 200€, 250€, 500€, 1.000€, ve 5.000€ tutarlarında para yatırabilirsiniz.

Paykwik

Paykwik Nedir?

Paykwik; internet üzerinden alışveriş yapmak veya hizmet satın almak isteyen kullanıcıların, işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlamasını sağlayan sanal karttır.

Paykwik Nerelerde Kullanılır?

Paykwik kartınızı, bu kartı dünyanın dört bir yanında ödeme seçeneği olarak kabul eden web sitelerinde kullanabilirsiniz. Bu ödeme yöntemini kabul eden web sitelerinin sayısı ise her geçen gün artmaktadır!

Nasıl Paykwik Satın Alabilirim?

Türkiye’nin resmi reseller’ı olan PaykasaBiz sayfalarından, haftanın her günü ve günün her saati bizimle iletişime geçerek siz de Paykwik satın alma işleminizi güvenle yapabilirsiniz.

Paykwik Güvenli Mi?

14 haneli harf ve rakam kombinasyonlarından oluşan sanal kart Paykwik ile herhangi bir kişisel veri ya da şifre paylaşmadan ödeme işleminizi hızlı ve güvenli bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Ayrıca sanal bir kart olduğu için çalınma veya kaybolma riski de bulunmaz.

Paykwik Kartına Ücretsiz Yükleme Yapabilir Miyim?

Yapı Kredi, Vakıfbank, Akbank ve Garanti Bankası ATM’lerinden Paykwik kartınıza istediğiniz zaman herhangi bir komisyon ödemeden yükleme yapabilir ya da kartınızdaki paraları bozarak, nakit olarak çekebilirsiniz.

Paykwik Kartına Ne Kadar Yükleme Yapabilirim?

Paykwik kartınıza; 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 35€, 40€, 50€ ,60€, 70€, 75€, 80€, 85€, 90€, 95€, 100€, 150€, 200€, 250€, 500€, 1.000€, ve 5.000€ tutarlarında para yatırabilirsiniz.

AstroPay

AstroPay Nedir?

AstroPay; sanal ortamda yapacağınız alışverişi veya istediğiniz hizmeti satın almada son adım olan ödeme aşamasını, sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak olan dijital bir karttır.

AstroPay Nerelerde Kullanılır?

Online alışveriş yapmak ya da hizmet satın almak istediğiniz web sitesinde ödeme yöntemi olarak AstroPay kartın size sunulması, işleminizi tamamlamanız için yeterlidir. Hızlı ve güvenli olmasından dolayı bu ödeme seçeneğini sunun web sitelerinin sayısı hızla artış göstermektedir.

Nasıl AstroPay Satın Alabilirim?

İnternet üzerinden AstroPay satış hizmeti veren birçok web sitesi olsa da bunların çok azı resmi reseller olarak satış yapmaktadır. Bu az sayıdaki resmi satıcılardan olan PaykasaBiz web sayfalarından; istediğiniz gün ve saate bize ulaşarak, sanal kartınızı sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

AstroPay Güvenli Mi?

16 haneli rakam kombinasyonu, son kullanma tarihi ve CV2 numarasından oluşan AstroPay ile herhangi bir kişisel bilginizi veya şifrenizi üçüncü şahıslar ile paylaşmadan, ödeme işleminiz güvenle tamamlayabilirsiniz. Belirlediğiniz bakiyede sanal bir kart olduğu için de çalınma ya da kaybolma riski taşımaz.

AstroPay Kartına Ücretsiz Yükleme Yapabilir Miyim?

Dilediğiniz bankaya ait ATM’lerden herhangi bir komisyon ücreti ödemeden yükleme yapabildiğiniz gibi; AstroPay kartınızdaki miktarı yine istediğiniz bankaya havale ettirerek, nakit olarak da kullanabilirsiniz.

AstroPay Kartına Ne Kadar Yükleme Yapabilirim?

10$, 15$, 20$, 25$, 30$, 35$, 40$, 50$ ,60$, 65$, 70$, 75$, 80$, 100$, 150$, 200$, 250$, 500$ tutarlarındaki hazır kartları tercih edebileceğiniz gibi, 1000$’a kadar olan dilediğiniz miktarı bizimle iletişime geçerek kartınıza tanımlatabilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip edin!