Ucuz Paykasa

Paykasa, internet kullanıcılarının alışverişleri sırasında işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmesi için geliştirilmiş ön ödemeli sanal bir karttır. Günden güne artan online alışveriş yanında birçok problemi ve soru işaretini de beraberinde getirdi. Özel bilgilerini üçüncü kişiler ya da web siteleriyle paylaşmak istemeyenlerin, kredi kartı veya hesap kartlarının çalınmasından endişe eden internet kullanıcılarının sayısında da oldukça büyük bir artış yaşandı. Online alışveriş ve diğer ücretli hizmetleri veren web siteleri, bu sorunların önüne geçmek için güvenilir bir ödeme yöntemi olan Paykasa’yı kullanıcılarına sunuyor!

Paykasa kartı istediğiniz bakiye ile satın alarak, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolay ve rahat bir şekilde sanal alışverişlerinizi tamamlamak için kullanabilirsiniz. 16 haneli bir kod halinde satın alacağınız Paykasa kartınız, tek kullanımlıktır. Alışverişinizden sonra özelliğini kaybetmesi ve belirlediğiniz bakiyede olacağı için çalınma ya da kaybolma durumunda endişe etmenize gerek kalmamaktadır. Ayrıca çeşitli bankaların ATM’lerinden istediğiniz zaman komisyon ücreti ödemeden Paykasa kartınıza yükleme yapabilirsiniz!

Ucuz Paykasa Nereden ve Nasıl Satın Alabilirim?

Ucuz Paykasa 10 Euro’dan başlayan ucuz Paykasa kartları tercih edebileceğiniz gibi, isteğinize ve ihtiyacınıza göre bakiyesi 5000 Euro’ya kadar uzanan sanal kartları da hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Kartınıza yükleme yapabileceğiniz para miktarlarının tam listesini aşağıda görebilirsiniz.


10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 50€ ,60€, 70€, 80€, 100€, 150€, 200€, 250€, 500€, 1.000€, ve 5.000€

Paykasa satın aldıktan sonra tarafınıza gönderilen kod ile herhangi bir işleme gerek kalmadan kartın geçerli olduğu web sitelerinden, haftanın her günü ve günün her saati alışverişlerinizi gönlünüzce yapabilirsiniz.

Siz de ucuz Paykasa kart satın almak için Türkiye’nin resmi reselleri olan PaykasaBiz web sitemizden 7/24 bizimle iletişime geçebilir, Paykasa fiyatları ve diğer ayrıntılar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bizi sosyal medyada takip edin!